BETTY BARCLAY Eshop MiJa

registrace »
zapomenuté heslo »
K dnešnímu dni 27.2.2020 nabízíme 3236 modelů a 108 značek.
Tisknout

BETTY BARCLAY

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky BETTY BARCLAY. (certifikát)
BETTY BARCLAYHODINKY BETTY BARCLAY Značka Betty Barclay je známá po celém světě v oblasti módy. Na českém trhu najdete kromě oděvů, parfémů, kabelek nebo brýlí také hodinky. Jsou určeny moderním ženám ke každodennímu nošení. Velké oblibě se těší především díky příznivé ceně, módnímu designu a širokém... více
  • Popis kategorie
  • Popis značky
BETTY BARCLAY
Cetifikát výrobkuJsme autorizovaným prodejcem značky BETTY BARCLAY. Zaručujeme Vám tak originalitu hodinek, záruční a pozáruční servis. ((zobrazit certifikát)

Betty Barclay

Volba pro ženy, co chtějí mít vše dokonale sladěno

Dopřejte si ke své oblíbené kombinaci parfému, kabelky, šperků a doplňků i hodinky stejné značky. Betty Barclay je značkou preferovanou moderními ženami právě pro komplexní nabídku stylových doplňků, které sluší za každých okolností. Hodinky Betty Barclay jsou vyráběny s německou precizností a proto jsou řazeny mezi nejspolehlivější hodinky vůbec. Navíc za skvělé ceny, takže už nic nebrání podívat se skrz své oblíbené sluneční brýle Betty Barclay na hodinky stejné značky. Vy víte proč.

Autorizační certifikátJsme autorizovaným prodejcem značky Betty Barclay . Zaručujeme Vám tak originalitu hodinek, záruční a pozáruční servis. (Zobrazit certifikát).

 

Výrobce: Německo

BETTY BARCLAY

HODINKY BETTY BARCLAY

Značka Betty Barclay je známá po celém světě v oblasti módy.

Na českém trhu najdete kromě oděvů, parfémů, kabelek nebo brýlí také hodinky. Jsou určeny moderním ženám ke každodennímu nošení. Velké oblibě se těší především díky příznivé ceně, módnímu designu a širokému barevnému spektru. Za cenu 1.500 - 5.500 Kč tak pořídíte elegantní značkové hodinky v trendy stylu, které s ostatními doplňky vždy jednoduše sladíte.

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky
BETTY BARCLAY. (certifikát)
free 
přechozí kategorie: Hodinky

Zboží v kategorii HODINÁŘSTVÍ - Hodinky - BETTY BARCLAY

Vyhledávání neodpovídá žádná položka