SWATCH Eshop MiJa

registrace »
zapomenuté heslo »
K dnešnímu dni 18.6.2018 nabízíme 8939 modelů a 146 značek.
Tisknout

SWATCH

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky SWATCH. (certifikát)
SWATCHHODINKY SWATCH Fenomenální hodinky SWATCH zná snad každý. Jsou synonymem originality, výstřednosti a fantazie bez hranic, která je dostupná každému. Plastový zázrak ze Švýcarska se stal za léta své existence pojmem, a přestože se postupně kolekce rozrostla i o modely ultratenké ... více
  • Popis kategorie
  • Popis značky
SWATCH
Cetifikát výrobkuJsme autorizovaným prodejcem značky SWATCH. Zaručujeme Vám tak originalitu hodinek, záruční a pozáruční servis. ((zobrazit certifikát)

Swatch

Švýcarské hodinky Swatch vyrobené ze syntetického materiálu, levné, dostupné a v mnoha barvách.

Světu byly představeny v březnu 1983 a staly se naprostou senzací, protože do té doby nebyl představen švýcarský výrobek, který by kombinoval tolik vlastností: nízkou cenu, nepředstavitelnou pro švýcarské hodinky s analogovým displejem, kvalitu při tak nízké ceně, značku, která znamená vzrušující životní styl a výrobek, který se nepřestává měnit, to jsou hodinky Swatch. Nabízíme Vám také značkové šperky Swatch zde.

Výrobce: Švýcarsko: Swiss

SWATCH

HODINKY SWATCH

Fenomenální hodinky SWATCH zná snad každý. Jsou synonymem originality, výstřednosti a fantazie bez hranic, která je dostupná každému. Plastový zázrak ze Švýcarska se stal za léta své existence pojmem, a přestože se postupně kolekce rozrostla i o modely ultratenké (SKIN) a sportovní, kovové chronografy (IRONY), vlajkovou lodí jsou stále ty první: plastové, barevné a plné osobitosti – ORIGINALS. ORIGINALS byly představeny světu poprvé v roce 1983. Tomuto kroku předcházelo uvedení nejtenčích zlatých hodinek Delirium Tremens v roce 1979, které bylo tehdejší odpovědí švýcarských hodinářů, vyznávajících tradici mechanických hodinek, na krizi hodinářství, způsobenou agresivním nástupem výrobců z Japonska a Hongkongu.

Vznikly hodinky SWATCH - švýcarské hodinky vyrobené ze syntetického materiálu, levné, dostupné a v mnoha barvách. Světu byly představeny v březnu 1983 a staly se naprostou senzací, protože do té doby nebyl představen švýcarský výrobek, který by kombinoval tolik vlastností: nízkou cenu, nepředstavitelnou pro švýcarské hodinky s analogovým displejem, kvalitu při tak nízké ceně, značku, která znamená vzrušující životní styl a výrobek, který se nepřestává měnit. Konečný průlom nastal v roce 1984. Modely již nebyly uváděny pod svým referenčním číslem, ale dostaly své vlastní jméno.

Protože hodinky SWATCH jsou nesporně módní záležitostí, přizpůsobily se pravidlům světa módy a každý rok se hned dvakrát (na jaře a na podzim) mohou milovníci značky těšit z nových kolekcí.

free 
přechozí kategorie: Hodinky

Zboží v kategorii HODINÁŘSTVÍ - Hodinky - SWATCH

Vyhledávání neodpovídá žádná položka