FLIK FLAK Eshop MiJa

registrace »
zapomenuté heslo »
K dnešnímu dni 19.6.2018 nabízíme 8937 modelů a 146 značek.
Tisknout

FLIK FLAK Nejprodávanější

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky FLIK FLAK. (certifikát)
FLIK FLAKHODINKY FLIK FLAK Dětské hodinky Flik Flak začaly pro děti tikat poprvé v roce 1987 a staly se okamžitě přirozenou součástí prostředí dětského poznávání světa. Jsou vyráběny firmou Swatch, spadající pod koncern Swat... více
  • Podkategorie
  • Popis kategorie
  • Popis značky

Podkategorie

FLIK FLAK
Cetifikát výrobkuJsme autorizovaným prodejcem značky FLIK FLAK. Zaručujeme Vám tak originalitu hodinek, záruční a pozáruční servis. ((zobrazit certifikát)

Flik Flak

Dětské Švýcarské hodinky Flik Flak.

Nárazuvzdorné, vodotěsné s možností vyprání v pračce na 40 stupňů. Hodinky Flik Flak začaly pro děti tikat poprvé v roce 1987 a staly se okamžitě přirozenou součástí prostředí dětského poznávání světa. Jsou vyráběny firmou Swatch, spadající pod koncern Swatch Group, což zaručuje stejné kvalitativní standardy a parametry jako u ostatních značek z tohoto koncernu.
Flik Flak znamená rozmanité barvy, vtipné designy, zkrátka každodenní radost.

Výrobce: Švýcarsko

FLIK FLAK

HODINKY FLIK FLAK

Dětské hodinky Flik Flak začaly pro děti tikat poprvé v roce 1987 a staly se okamžitě přirozenou součástí prostředí dětského poznávání světa. Jsou vyráběny firmou Swatch, spadající pod koncern Swatch Group, což zaručuje stejné kvalitativní standardy a parametry jako u ostatních značek z tohoto koncernu. Flik Flak znamená rozmanité barvy, vtipné designy, zkrátka každodenní radost. Koncept výuky odečítání času z hodinek byl vyvíjen ve spolupráci s předními dětskými psychology a specialisty na dětské vzdělávání. Hodinky Flik Flak jsou příjemnou a hravou cestou jak proniknout do tajů časomíry!

free 

Zboží v kategorii HODINÁŘSTVÍ - Hodinky - FLIK FLAK

FLIK FLAK ZFPS026 GIRL GROUND
FLIK FLAK ZFPS026 GIRL GROUND

FLIK FLAK ZFPS026 GIRL GROUND

dodáme zítra
běžná cena: 1 120 Kč
ušetříte: 112 Kč
-10%
1 008

HODINKY FLIK FLAK ZFPS026 Girl Ground Strojek: ETA Průměr pouzdra: 33 mm, tloušťka: 8 mm Průměr ciferníku: 23 mm Š&# více»