ORIENT Eshop MiJa

registrace »
zapomenuté heslo »
K dnešnímu dni 17.7.2018 nabízíme 8920 modelů a 146 značek.
Tisknout

ORIENT Nejprodávanější

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky ORIENT. (certifikát)
ORIENTHodinky Orient > Výrobce: Japonsko Hodinky celosvětově známé japonské společnosti Orient Watch Co. Ltd. Firma Orient Watch Co. Ltd. byla založena v červenci 1950 v Tokiu. Její historie ale začala již v roce 1901, kdy Shogoro Yoshida, zakladatel, otevřel velkoobchodní sklad h... více
  • Popis značky
ORIENT

Hodinky Orient > Výrobce: Japonsko

Hodinky celosvětově známé japonské společnosti Orient Watch Co. Ltd.

Firma Orient Watch Co. Ltd. byla založena v červenci 1950 v Tokiu. Její historie ale začala již v roce 1901, kdy Shogoro Yoshida, zakladatel, otevřel velkoobchodní sklad hodinek v Ueno, jedné z komerčních oblastí v centru Tokia. Za více než 50 let od založení firmy se značka Orient rozšířila do celého světa.

Hodinky společnosti Orient Watch Co. Ltd. jsou pro všechny, kteří si cení zboží vysoké kvality, jejíž hodnota se s léty nemění. Takovéto cíle si klade společnost „Orient“, která se i nadále rozvíjí, vytváří nové závody na výrobu náramkových hodinek a nedávno modernizovala svůj výrobní program. V současnosti najdete hodinky společnosti „Orient“ téměř ve všech zemích světa.

Společnost „Orient“ vyrábí kvalitní zboží, odpovídající nejrůznějším stylům života a módě. Hodinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů (titan, ušlechtilá ocel) a zpracovávají se na základě nejmodernějších technologií, které počítají s nejrůznějšími faktory.

Hodinky jsou mezi zákazníky oblíbeny nejen pro svou kvalitu a množství funkcí, ale i pro využití při nejrůznějších příležitostech. Kdo si již jednou zakoupí některý z nabízených modelů, bude i v budoucnu vyžadovat nejvyšší kvalitu těchto výrobků.

Japonské hodinky ORIENT jsou u nás velmi známé a mají dlouhou tradici. Značka Orient se v roce 2001 spojila se značkou Seiko a současné kolekce - čítající především řadu mechanických modelů s automatickým nátahem, ale také modely quartz - jsou osazené právě kvalitními strojky SEIKO. V mnohých případech jsou hodinky ORIENT vybaveny zvláštními funkcemi jako je ukazatel rezervy chodu nebo různé kalendáře. Výrobce pohotově reaguje na módní trendy, ale v nabídce jsou také zcela klasické modely. Vysoká kvalita a příznivá cena je samozřejmostí.

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky
ORIENT. (certifikát)
free 

Zboží v kategorii HODINÁŘSTVÍ - Hodinky - ORIENT

Vyhledávání neodpovídá žádná položka