XEN Eshop MiJa

registrace »
zapomenuté heslo »
K dnešnímu dni 20.5.2018 nabízíme 9040 modelů a 146 značek.
Tisknout

XEN Nejprodávanější

Cetifikát výrobkuJsme ověřeným prodejcem značky XEN. (certifikát)
XENHODINKY XEN XEN hodinky Hodinky XEN jsou vyráběny ve Švýcarsku, všechny z chirurgické oceli, spoléhají na ručičky v safírovém sklíčku, vodotěsnost 10 barů, uzavírací korunka, 6-ti násobně uzavírateln&... více
  • Popis kategorie
  • Popis značky
XEN
Cetifikát výrobkuJsme autorizovaným prodejcem značky XEN. Zaručujeme Vám tak originalitu hodinek, záruční a pozáruční servis. ((zobrazit certifikát)

Hodinky jsou vyrobeny ve Švýcarsku, všechny z chirurgické oceli, spoléhají na ručičky v safírovém sklíčku, vodotěsnost 10 barů, uzavírací korunka, 6-ti násobně uzavíratelné pouzdro, skládací přezka včetně Loga XEN, hypoalergenní kožený řemínek. Hodinky xen švýcarsko.

XEN

HODINKY XEN

XEN hodinky

Hodinky XEN jsou vyráběny ve Švýcarsku, všechny z chirurgické oceli, spoléhají na ručičky v safírovém sklíčku, vodotěsnost 10 barů, uzavírací korunka, 6-ti násobně uzavíratelné pouzdro, skládací přezku včetně loga XEN, hypoalergenní kožený řemínek.

XEN šperky

Inspiraci pro vytvoření nové kolekce šperku XEN hledali designéři z Holandska v základních hodnotách budhistického učení ZEN. XEN je minimalistická koncepce, filozofie, která na sebe vzala fyzickou podobu. Harmonické tvary, volba antialergických materiálů, jednoduchý a čistý design jsou charakteristické znaky šperku XEN.

Použité materiály:

- Matně lesklá chirurgická ocel bez niklu
- Leštěná chirurgická ocel bez niklu
- Titan (antialergický), Stříbro 925, Zlato 18kt
- Kámen: Jadeit (Jade)

Diamant: Briliant 0,02 až 0,20 kt, Top Wesselton VS
Triliant / Baguette 0,10 kt, Top Wesselton VVS
Princeska 0,05 a 0,17 kt, Wesselton VS

Přiblížení značky XEN

Šperk XEN pochází z Německa, kde vzniká ve spolupráci s holandskými designéry. Holandští tvůrci používají jako základní materiály chirurgickou ocel bez niklu a titan. Díky tomuto složení je šperk XEN konstruktivně čistý, funkčně perfektní a zároveň antialergický. Šperk XEN je i v kombinaci s přírodními diamanty (ať už je to briliant, triliant či bageta nebo princesa), čímž vzniká neopakovatelné spojení krásy a nadčasové estetiky v minimalistické koncepci.

Kde hledali designéři inspiraci?

Designéři našli inspiraci v základních hodnotách buddhistického učení ZEN. V tomto pojetí XEN symbolizuje sebevědomou bytost, schopnou rozpoznávat estetické hodnoty a nacházet vnitřní harmonii. Právě jednoduchý a čistý design je pro šperky XEN charakteristický. Ne nadarmo se říká, že krása je v jednoduchosti. A to zejména platí pro šperk XEN, který je vytvořen pro toho, kdo chce nechat vyniknout své osobité kouzlo a zvýraznit svou osobnost a svou jedinečnost.

Je šperk XEN cenově dostupný českému zákazníkovi?

Z naší zkušenosti dávají čeští zákazníci přednost kvalitní produkci a raději investují do jednoho kvalitního šperku než do více nekvalitních. Cenové rozpětí se pohybuje od 2.000 do 18.000,-Kč dle velikosti osazeného diamantu.

Jací lidé si oblíbili šperk XEN?

Našimi zákazníky jsou nejen sebevědomé ženy, které zůstávají své a nepotrpí si na okázalé pozlátko a právě oceňují nevšední kolekci šperků XEN. Kolekce obsahuje i šperky pro muže, které většinou opět vybírají ženy.
Žena, která se ozdobí šperkem XEN, zdůrazní svůj osobitý styl a diskrétně dá najevo svou vnitřní sílu. Ukáže, že hledá v životě vyšší hodnoty a umí ocenit nadčasovou eleganci tohoto šperku.
Dále si šperk XEN získává oblibu i u snoubenců, kteří volí snubní prsteny z kolekce XEN právě pro jejich jednoduchou eleganci.
Čisté a duchaplné - to je naše krédo, které uvedlo XEN na trh v roce 1997.
Podoba designu a značka byly zacíleny na narůstající zákaznickou skupinu: lidé, kteří nejsou ovlivněni hodnotami povrchními, ale řídí se hodnotami vnitřními.
Myšlenka ryzí kvality s maximálním zaměřením na detaily dokonale vypovídá o těchto principech.
Přední klenotníci světového trhu jsou v současnosti váženými partnery a hrdými obchodními zástupci XEN. Centrála v Rýně slouží zákazníkům v Německu, Nizozemí, Belgii, Lucembursku, Francii, Itálii, Anglii, Rakousku, Švýcarsku, Švédsku, Dánsku, Norsku, Finsku a samozřejmě v České republice.

free 

Zboží v kategorii HODINÁŘSTVÍ - Hodinky - XEN

Vyhledávání neodpovídá žádná položka