Zásnubní prsteny Zlatnictví | Eshop MiJa

registrace »
zapomenuté heslo »
K dnešnímu dni 2.4.2020 nabízíme 3234 modelů a 108 značek.
Tisknout

Zásnubní prsteny

Zásnubní prsteny > Zásnubní prsten má dát na vědomí všem, že osoba, která jej nosí je zasnoubena a bude se vdávat. V některých kulturách nosí muž a žena stejný zásnubní prsten, v dalších kulturách jsou zásnubní prsteny používány také jako svatební prsteny. Zásnubní prsten obvy... více
  • Popis kategorie
Cetifikát výrobkuJsme autorizovaným prodejcem značky . Zaručujeme Vám tak originalitu hodinek, záruční a pozáruční servis. ((zobrazit certifikát)

Zásnubní prsteny > Zásnubní prsten má dát na vědomí všem, že osoba, která jej nosí je zasnoubena a bude se vdávat. V některých kulturách nosí muž a žena stejný zásnubní prsten, v dalších kulturách jsou zásnubní prsteny používány také jako svatební prsteny. Zásnubní prsten obvykle předává muž jako dárek ve chvíli, když žádá ženu o ruku. Tím dává najevo jeho zájem o budoucí sňatek. Zásnubní prsteny se obvykle nosí na prsteníčku levé ruky. Některé páry si kupují „před zásnubní prsten", který lze nazvat „prstenem slibu". V západních kulturách nosí zásnubní prsten zpravidla ženy a takový prsten je ozdobený diamantem nebo jiným kamenem.

free 
přechozí kategorie: Dle druhu šperku

Zboží v kategorii ZLATNICTVÍ - Dle druhu šperku - Zásnubní prsteny

Vyhledávání neodpovídá žádná položka