Platební podmínky

Dopravné a balné ZDARMA !

Naše firma Vám zaplatí dopravné i balné, při objednávce vyšší než 1500,- Kč
Při objednávce nižší než 1500,- Kč účtujeme poštovné dle konkrétní pošty. Balné ZDARMA.(Platí na území České republiky).  

Platby

Online Platba ePlatba+

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.
Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Bankovní převod (Raiffeisenbank)
Nejprve je nutné zboží zaplatit převodem příslušné částky na náš bankovní účet 7777777128/5500. Po odeslání objednávky Vám bude přiděleno identifikační číslo. Pečlivě si jej opište a uveďte jej při platbě bankovním převodem, jako ,,variabilní symbol,,.Ihned po té, co se peníze objeví na našem účtu Vám zboží doručíme.

Platba Bankovní převod ze zahraničí

Údaje potřebné při platbě ze zahraničí na náš účet : 7777777128/5500
IBAN: CZ5355000000007777777128
SWIFT kód: RZBC CZ PP

Raiffeisenbank a.s. sídlí na adrese:
Olbrachtova 9, 140 21 Praha 4 

Pre slovenských zákazníkov:

Pre bankový prevod euro účet: 0634931595/0900

Dobírka
Vybrané zboží Vám zašleme na dobírku.Příslušnou částku zaplatíte přímo při předání zboží.

Složenka
Nejprve je nutné zboží zaplatit prostřednictvím složenky. Po odeslání objednávky Vám bude přiděleno identifikační číslo. Pečlivě si jej opište a uveďte jej na složence do zprávy pro příjemce.

Zaplatit na pobočce.
V případě, že si zboží vyzvednete na pobočce platíte v hotovosti.

Peněžní částka za vrácené zboží bude poukázána na účet uvedený zákazníkem v zákonem stanovené době.